1.043 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Mart 2019 Pazartesi 23:31

Anket Sonuçları Bizim İçin Değişimin Habercisi

Anket Sonuçları Bizim İçin Değişimin Habercisi

Yalova Kadıköy Beldesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yalçın ORUÇ , sosyal medya ortamında yaptırdığımız anketler ve çeşitli mecralardan elde ettiğimiz anket verilerini incelediğimizde sonuçlar bizler için umut verici. Kadıköy beldemizde değişimin habercisi olan anket sonuçları ile mümkün olduğunca seçim sabahına kadar aralıksız olarak ekibimiz ile durmadan çalışmaya devam ediyor olucaz. Halkımızın bizi onurlandırarak başkan olarak seçmeleri halinde kendilerinin bize vermiş oldukları bu yetkiyi görev süremiz boyunca en iyi şekilde değerlendirerek beldemizin kalkınmasına katkı sağlayacak proje ve yatırımların gerçekleşmesi için yoğun bir mesai harcıyor olucaz.

SONUÇLAR UMUTLANDIRICI

Sosyal medya başta olmak üzere çeşitli mecralar aracılığıyla yaptırılan anket verilerine göre bizimle beraber belde belediye başkanlığı için mücadele eden diğer adaylarında hatırı sayılır bir oy oranına sahip oldukları gözlemlenmiştir.Tabiki bu zorlu yolda kendilerine  de başarılar dileriz. Son edindiğimiz verilere göre belde halkımızın %26’lik bir kısmı mevcut belediye başkanı Sn. Mehmet ŞAHİN’i tercih ederken , %30’lik bir kısım ise Dn. Taner OZAN’ı tercih etmiş görülmektedir. Belde halkımızın genç ve dinamik olmamız nedeniyle %42’lik bir oranda bizi tercih ettikleri görülmektedir anket sonuçlarına bakılarak yapılan bu grafiğe bakılacak olursa ankete katılım oranı %82’dir bu da halen beldemizde halen kime oy vereceği belirsiz olan seçmenlerin oranının yüksek olduğunu göstermektedir.

Seçim sabahına kadar aralıksız olarak çalışarak %2’lik  kararsız seçmenlerimizinde oylarına talip olduğumuzu kendilerine ileterek projelerimizi ve fikirlerimizi kendilerine aktarmak isteriz.

 

*** Görselde yer alan anket sonuçları Yalova Güncel Haber Anket Sistemi verileri dikkate alınarak eklenmiştir.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”