1.647 okuma Bu Kategoridesiniz : 26 Ekim 2019 Cumartesi 22:12

Hedef Daha İyi Bir Yalova

Hedef Daha İyi Bir Yalova

Son günlerde sıkça söz edilen Yalova Kent Konseyi Yönetim Kurulu’na Şaban OK aday olduğunu açıkladı.  OK yönetime seçilmesi halinde Yalova’nın daha ileri noktalara gitmesi ve Yalova’nın sadece merkezden ibaret olmadığı köyleri ve beldeleri ile bir bütün olduğunu Yalova Kent Konseyi’n de yönetime gelmemiz durumunda Yalova içerisinde yapacağımız tüm alt ve üst yapı projelerinde şehrin her kesimini düşünerek Yalova’nın kalkınması  Kültürel , Sanatsal , Sportif ve Ekomik ölçüde büyümesi için elimizden geldiğince çalışmalara devam edicez.

Yalova marmaranın incisi konumunda birçok ana bağlantı kilit noktası olma özelliğine sahip bu konumdan faydalanarak şehrin daha da kalkınması açısında yürütülebilecek birçok proje mevcut yönetime seçilmemiz halinde  Trafik sorunları başta olmak üzeri Yalova’nın ana sorunlarını ele alarak ” Sorunsuz Bir Yalova ” anlayışı ile yola çıkarak  halkında desteği ile çözüme odaklanmak istiyoruz.

Mesleğim gereği Yalova’nın birçok noktasını görerek , Yalova’nın gerçek sorunları ve eksikliklerini kendi izlenimlerim ile farkındayım. Kent Konseyine seçilmem halinde edindiğim bilgi ve tecrübelerle bu konuların kısa sürede çözüme ulaşması için gereken adımların atılması konusunda ilgili kurum ve kuruluşlarının desteğini alarak çözüme ulaşacaz.

İçerisinde yer aldığım Dernekler , Kooperatifler , Spor Kulüpleri ve  hali hazırda bunların içerisinde faal olarak görevdeyim . Yalova Kent Konseyi seçimlerinde Yönetim Kurulu’na seçilmemiz durumunda  Yalova her konuda kalkınması için çalışmalar aralıksız başlayacaktır.

Öz Geçmişi ; Şaban OK  1965 doğumlu Elmalık Köyünden olan  Lise mezunu olup uzun yıllar Türk Telekomda 27 yıl görev yaparak emekli olmuştur.  Futbol Saha Komiserleri Derneği Yalova Şubesinde Faal olarak Başkanlık görevine  devam etmektedir. İnşaat sektöründe Yapı Kooperatifi Yöneticiliği yapmakta olup son zamanlar da sivil toplum örgütlerinde bir çoğunda görev alıp hali hazırda bu görevlere devam etmekteyim.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”