611 okuma Bu Kategoridesiniz : 16 Ağustos 2019 Cuma 11:59

SON GÜN PAZARTESİ

SON GÜN PAZARTESİ

Mihenk Sokakta imara aykırı olan işletmeler tarafından yapılan açık ve kapalı çıkmalar 19 Ağustos Pazartesi gününe kadar sökülecek.
Belediye Başkan Yardımcımız Hamit Kutlu, Mihenk Sokakta incelemelerde bulunarak burada bulunan işletme sahipleri ile bir araya geldi. Başkan Yardımcımız Hamit Kutlu, yapılan karşılıklı görüşmeler sonrasında duyarlı davranan tüm işletme sahiplerine teşekkür etti.


Kanuna uygun olmadığı için yıkımları gerçekleştirileceğini belirten Başkan Yardımcımız Hamit Kutlu; “Yapılan incelemeler sonrasında kaçak olan yapılara müdahale ediyoruz. İlk olarak Gazipaşa Caddesindeki işletme sahipleriyle ikili diyaloglar halinde görüşmelerimizi yaptıktan sonra kapalı ve açık çıkmaların söküm işlemlerini gerçekleştirdik. Aynı Gazipaşa Caddesinde olduğu gibi Mihenk Sokakta bulunan yasal olmayan açık ve kapalı çıkmaların söküm işlemleri de gerçekleşecek. Esnafımıza yapmış olduğumuz tebligatın yanı sıra karşılıklı görüşmelerimiz ile esnaf arkadaşlarımızda konuya anlayışla yaklaştılar ve 19 Ağustos Pazartesi gününe kadar söküm işlemlerini bitireceklerini söylediler. Bizde kendilerine söküm işlemlerinde ihtiyaç duyulduğu zaman yardımcı olacağımızı ilettik. Her iki bölgede bulunan ve bizlere yardımcı olan tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi