348 okuma Bu Kategoridesiniz : 24 Ocak 2020 Cuma 19:05

Kendir’den Açıklama : ” Aday Değilim “

Kendir’den Açıklama : ” Aday Değilim “

Yalova İYİ Parti Kongre sürecine girmesi ile partide kimlerin aday olacağı merak edilirken kulislerde ismi anılan Osman KENDİR şahsi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak aday olmadığını açıklamadı.

Sevgili Yalovalı hemşehrilerim ve Değerli İYİ Parti ailesinin güzide mensupları;

İYİ Parti’nin kuruluşundan buyana Merkez İlçe Başkan Yardımcısı, sonrasında Merkez İlçe Başkanı olarak gerek yapılanma aşamasında teşkilatların oluşumunda, gerek seçim süreçlerinde, üstümüze düşen görevleri, koltukların değil insanların baki olduğunu düşünerek en iyi şekilde yapmaya ve Siyaset adı altında adamcılıktan ve aynı yüzlerden bıkmış usanmış halkımıza bir umut olmaya çalıştık.

Bu süreçte Halkın beklentisinin daha da arttığını ve karşılaştığımız insanlar tarafından belli görevlere layık görüldüğümüzü duyuyor ve gururlanıyoruz.

Hiçbir zaman sorumluluktan kaçmadığımızı ve üstümüze düşen bir görev var ise yapacağımızı hem her ortamda beyan ettik hemde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızca çok iyi bilinmektedir.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Partimizin demokratik anlamda bir sınavdan geçtiği halkın beklentilerini karşılayabilecek kadroların yönetimlere gelmesini beklediği bir KONGRE sürecine girilmiştir.

Şahsım adına yapılan yakıştırmalar için teşekküreder, ancak benim hakkımda söylemde bulunurken de sorma nezaketinde bulunulmasını arzu ederim. Talip değilim ve

Bu yolda göreve talip olan arkadaşlarıma başarılar dilerim, umarım LİYAKAT esas alınarak Adaletli bir süreç geçirmemiz için de uygun ortam oluşmasını da temenni ederim.

Partimizin emin ellerde olması, halkımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek insanların aynı çatı altında toplanması için elimizden gelen desteği de vereceğimiz herkesçe de İYİ bilinmelidir.

Saygılarımla…
Osman KENDİR

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Yalova İYİ Parti “Demokratik Bir Seçim Oldu”  

Yalova İYİ Parti “Demokratik Bir Seçim Oldu”

Eğitim-Öğretim Devam Edecek  

Eğitim-Öğretim Devam Edecek

TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI ‘65.889’ OLARAK AÇIKLANDI !  

TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI ‘65.889’ OLARAK AÇIKLANDI !